חידוש מטבחים

תוכן עניינים

מטבח נחשב לאחד האזורים המרכזיים והחשובים בבית, אם לא המרכזי מכולם. הבעיה היא שאין כיום מטבח שהוא נצחי. כל מטבח עלול להתיישן עם הזמן, בין אם עקב בלאי של חומרי הגלם או מתוך שימוש "יתר" ברכיביו, כשגם הרצון של בני הבית לחדש את מראה המטבח ולרענן אותו עשוי להיכנס לתמונה. בכל אחד מהמצבים האלה צריך לחשוב בצורה רצינית על חידוש מטבחים, מונח רחב המאגד בתוכו מספר פעולות בעלות תכלית כללית דומה: "להצעיר" את המטבח בלא מעט שנים.

מה כולל חידוש מטבח?

על מנת להגשים את מטרת העל של חידוש מטבחים, יש לבצע מכלול פעולות בעלות רמות מורכבות שונות. הפעולות האלה עשויות לגעת בכל אחד מחלקי המטבח – הריהוט, התשתיות (למשל, נקודות החשמל או האינסטלציה), הצבע ועוד.

להלן מספר פעולות שנהוג להכניס לתוכניות של חידוש מטבחים:

הפעולהתיאור הפעולה
החלפת ארונות החלפת ארונות או מדפי מטבח מוסיפה לנראות המטבח
החלפת אביזרי פרזול ידיות, מסילות וכן הלאה
ציפוי חלקי המטבח כחלק מתהליך חידוש מטבח יש להחליף תשתיות – גז, חשמל, מים וכן הלאה
שינוי המרחב דוגמת הסרת הקירות שבין המטבח לסלון או לפינת האוכל

בדומה לתחומי שיפוצים אחרים, גם במקרה של חידוש מטבחים חשוב להתבונן על העלות הכוללת של המשימה, ואם עלות השיפוצים חורגת מהתקציב שהוגדר מראש, רצוי להגדיר סדר עדיפויות ולשפץ קודם כל את מה שמחייב שיפוץ: למשל, פריטים אשר אינם מתפקדים כראוי עקב בלאי ושנדרש להחליף או לתקן באופן מידי על מנת שהמטבח יוכל לחזור ולבצע את עבודתו נאמנה.

חידוש מטבחים

אז איך מתחילים את חידוש המטבח?

מומלץ להעלות על כתב את כל הפרמטרים של חידוש מטבחים, לרבות חומרי הגלם שיילקחו בחשבון, הפעולות שיבוצעו, כוח האדם שיוקדש למשימה, לוח הזמנים של החידוש וכן הלאה. מכיוון שלאיכות יש לעיתים מחיר, מומלץ שלא להתבונן רק על העלות הכלכלית, אלא להתייחס לשילוב של פרמטרים שיאפשרו לכם להבין עד כמה מקצועית החברה שעומדת מולכם.

חידוש מטבחים עם דא קוצ'קינה

חידוש מטבחים הוא עסק למקצוענים בלבד, ולכן בחירה בחברה מהשורה הראשונה בתחום היא הצעד החשוב ביותר בדרך להשלמת המשימה. דא קוצ'ינה מטבחים מציעה סל שירותים נרחב הכולל התקנה, שיפוץ והקמת מטבחים המשלבת שירות גבוה ואיכותי. לכן כאשר אתם בוחרים חברת מטבחים יש לראות מהו סל השירותים שמציעה החברה, וחשוב לא פחות – מהו הניסיון שלה בביצוע הפעולות האלה.

להתרשמות מקטלוג המטבחים של דא קוצ'ינה>>

מאמרים נוספים בנושאי מטבחים

מטבח קלאסי לבן

מטבח קלאסי לבן

המטבח הלבן הוא אכן קלאסיקה והוא תמיד מהווה בחירה מועדפת על מעצבי פנים בזכות האלגנטיות, הפשטות

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

/ 5.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן