Loading...

מטבחי יוקרה

  • מטבחי יוקרה 2
  • מטבחי יוקרה 3
  • דא קוצ'ינה מטבחי יוקרה
  • מטבחים יוקרתיים
  • דגם סוהו - מטבחי יוקרה
  • מטבחי יוקרה - דגם ווג

לקבלת ייעוץ מקצועי
לעיצוב מטבח החלומות שלך

חינם וללא התחייבות מצדכם, מלאו פרטים ונחזור אליכם מיד:

מטבחי יוקרה

המטבח הפרטי שלכם הוא מקור החופש, האזור בבית בו אתם עושים את המיטב עבור היקרים לכם מכל. לכל אלה מאיתנו שאוהבים להרגיש את מלוא הקדמה בעולם המטבחים, אפשר להנות מהחידושים הכי איכותיים בתחום ולהרגיש חווית מטבח עתידנית, הערך הזה הוא הנכון. אנו מזמינים אתכם לגלות עולם מדהים וחדשני של מטבחי יוקרה.
  • מטבחי יוקרה מתוכננים במשך זמן רב, נושא התכנון הוא ערך עליון ולכן בסיום העבודה, הכל צריך להיראות בדיוק לפי טעמו האישי של הלקוח.
  • מטבחי יוקרה טומנים בחובם את טכנולוגית העתיד, ממוצרי החשמל כגון תנורים חזקים או כיריים אינדוקציה איכותיים, ועד סוגי השיש היוקרתיים ביותר.
  • מטבחי יוקרה מעניקים תחושת ביטחון ומראה מרהיב וחדשני בביתנו.
  • מטבחי יוקרה מגיעים בדרך כלל במידות גדולות ומעוצבים על ידי מיטב המעצבים בתחום.

מטבחי יוקרה עם פורמייקה

מטבחי יוקרה הם חדר

לעיתים ניתן לחשוב כי חדר המטבח הוא חדר לבישול בלבד, חדר שבנוי בעבור צרכים פונקציונאליים בלבד, ונושא העיצוב קצת נשאר בצד, אך כיצד ניתן לחשוב על בית שמעוצב למופת ללא מטבח יוקרתי המעניק מראה נקי ואסטטי עבור כל אורח שיגיע? המטבח נותן השקפה אישית על הבית ועל האדם אשר מבשל בו, מטבח יוקרתי מספק תחושות וטעמים של מסעדת גורמה בתוך הבית האישי שלך, גם לך, וגם למבקרים. חשוב להדגיש כי מטבחי יוקרה לרוב יהיו במחירים גבוהים מהמטבחים המוכרים לנו. במטבחי יוקרה ניתן דגש לא רק על נוחות השימוש לדוגמת מגירות נשלפות, פרזול למטבח, ארונות מסתובבים, אי למטבח ועוד שלל פריטים הנותנים חווית בישול נוחה ונקייה.

מטבחי יוקרה

כל דבר נלקח בחשבון בעיצוב מטבחים יוקרתיים

בעיצוב מטבחים יוקרתיים שמים דגש מיוחד על הדברים הקטנים, אם בשילובי זכוכית, עיצובי ידיות לדלתות, חריטות ייחודיות ובכלל, כל המטבח נראה כאילו יצא מקטלוג מטבחים איטלקי בעל שם, ויותר חשוב, המטבח היוקרתי נבנה מחומרי הגלם הטובים ביותר שיבטיחו תוצאות מושלמות לאורך שנים. פלח האוכלוסייה שמתעניין במטבחים מעוצבים בסגנון יוקרתי מבין מה קורה במטבח, יודע את רזי העולם הקולינארי, ולרוב, יהיו בשימושו כלי הבישול הטובים והאיכותיים ביותר להשלמת החוויה היוקרתית. לא מעט אנשים העובדים בחברות הייטק מחפשים מטבחים יוקרתיים, בשבילהם יש מטבח הייטק -מטבח אקסולוסיבי ויוקרתי במיוחד. גם נושא הבטיחות נלקח בחשבון במטבחים יוקרתיים, בהם ישנו דגש מיוחד בנושא בטיחות למניעת סגירת מגירות במהירות, התחממות דלת התנור וכל הדבר שיכול לסכן את בריאותכם. אם יש באפשרותכם הכלכלית לרכוש מטבח יוקרתי המקל ומעצים את חווית הבישול והשהייה במטבח, למה שתסתפקו בפחות מהטוב ביותר.

מטבחי יוקרה לבנים

עולם מטבחי יוקרה

עולם מטבחי יוקרה מתפתח בקצב מסחרר ואם גם אתם מתכננים מטבח חדש ויוקרתי אנו ממליצים לכם לבצע את תכנון מטבחי יוקרה אצל חברה איכותית ואמינה. היכנסו לרשת האינטרנט או גשו לאולמות התצוגה ובחרו מי היא החברה הטובה ביותר למטבחי יוקרה. דא קוצ'ינה מטבחים מזמינה אתכם להתרשם מעולם רחב של מטבחי יוקרה. אנו נראה לכם את החידושים העדכניים ביותר בתחום כדי שתהנו ממטבח יוקרתי, עיצובי ועדכני. אנחנו לא מוכנים להסתפק לפחות מכך, והכי חשוב שהמטבח יהיה רחב ונח, כדאי שהחוויה במטבח הפרטי תהיה בדיוק לפי רצונכם.

מטבח יוקרתי מעוצב

אנו זמינים עבורכם בכל זמן ונתייחס לבקשותיכם בסבלנות ובאכפתיות ללא פשרות. צרו קשר עם חברת דא קו'צינה מטבחים.
עדכון אחרון: 11/21/2016 3:47:00 PM
מספר מדרגים:643 דירוג ממוצע:4.9
דירוג:
איך לבחור אי למטבח?

איך לבחור אי למטבח?

האם אי למטבח עדיין רלוונטי

האם אי למטבח עדיין רלוונטי

צילום אי למטבח: נורית גיל
האם עולם עיצוב מטבחים עובר מהפכה?

האם עולם עיצוב מטבחים עובר מהפכה?

מטבח פתוח או מטבח סגור

מטבח פתוח או מטבח סגור

מטבחים בהתאמה אישית

מטבחים בהתאמה אישית

מטבחים במרכז

מטבחים במרכז

מטבחים בראשון לציון

מטבחים בראשון לציון

מטבחים בתל אביב

מטבחים בתל אביב

מטבחים זולים

מטבחים זולים

מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים בהווה ובעתיד

מטבחים מעוצבים בהווה ובעתיד

מטבחים מעץ מלא

מטבחים מעץ מלא

מטבחים מתצוגה

מטבחים מתצוגה

מטבחים עתיקים

מטבחים עתיקים

שילוב ארונות לעיצוב המטבח

שילוב ארונות לעיצוב המטבח

מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים

מטבחים כפריים

מטבחים כפריים

לקבלת ייעוץ מקצועי 
ללא כל התחייבות מצדכם, מלאו פרטים ונחזור אליכם מיד: