למען הסביבה

Doimo Cucine

תפיסת הקיימות שלנו מאפשרת לנו להגיע לאיזון שמספק יתרונות עבור לקוחותינו, עבור החברה שלנו ועבור כדור הארץ. אנו מודעים לכך שלקוחותינו מחפשים לרכוש מטבח איכותי, שנמצא בהרמוניה עם האישיות שלהם ועם המרחב הפרטי שלהם. לפיכך, אנו מייצרים פתרונות אשר עומדים במבחן הזמן, מבלי לבזבז אנרגיה או חומרים מיותרים.


DOIMO CUCINE פועלת למען איכות הסביבה

מסגרות הבסיס של המטבחים של Doimo Cucine עשויות מלוחות IdroLEB אקולוגיים. מסגרות אלו עמידות למים ועשויות מ-100% עץ ממוחזר. מסגרות הבסיס מאושרות על ידי FSC (Forest Stewardship Council) והן מתהדרות בפליטות הפורמלדהיד הנמוכות בעולם על פי הסטנדרטים המקובלים ביפן (הסמכת ארבעה כוכבים). סטנדרטים אלו נחשבים לגבוהים יותר מאלו המקובלים באירופה.

לאחר בניית המטבחים שלנו, אנו שולחים אותם באריזות העשויות מחומרים ממוחזרים המותאמים בצורה אופטימאלית למשלוח מבחינת המשקל והנפח שלהם. על ידי כך עולה בידינו להפחית את השפעתה של השלכת הפסולת המיותרת.

ב-Doimo Cucine אנו מייחסים חשיבות מיוחדת לנושא האקולוגיה והדבר בא לידי ביטוי בצורה מובהקת בסביבת המפעל שלנו. כך לדוגמא, הפארק הגדול המקיף את המפעל שלנו תופס כ-15% מהאתר, אנו נעזרים במערכת חימום אקולוגית שצורכת אנרגיה נמוכה המשמשת לחימום מתקן הייצור שלנו והמערכות הסולאריות שלנו מותקנת על גבי שטח כולל של 5,300 מ"ר.


המערכת הסולארית שלנו

אייקון של עץ
עצים ניצלים מכריתה מדי שנה 49,000
אייקון של Co2
הפחתת 376,000 ק"ג של Co2 הנפלט לאטמוספירה מדי שנה
אייקון של מפעל
5,300 מ"ר של פאנלים סולאריים

100%+ אספקה אנרגטית עצמאית במהלך הקיץ

החווה הסולארית שלנו מספקת יותר מ-100% מצרכי האנרגיה של החברה במהלך הקיץ. 70% מאנרגיה זו מנוצל על ידי מתקן הייצור שלנו, 20% על ידי המשרדים שלנו, 5% על ידי אולם התצוגה שלנו ועוד 5% משמשים עבור הגינה והתאורה החיצונית שלנו. ניתן להרחיב את הפרספקטיבה הזו על ידי התבוננות בנתונים אודות הפחתת הזיהום באופן כללי: הפחתת 376,000 ק"ג של CO2 הנפלטים לאטמוספירה בכל שנה ו-49,000 עצים שניצלו מכריתה!

100% אנרגיה המספיקה למשך כל הקיץ

חומרים אקולוגיים ומוסמכים

חומרים אקולוגיים ומוסמכים

המבנה והמדפים עבור מסגרות הבסיס של המטבחים ב-Doimo Cucine מיוצרים עם לוחות עץ עמידים במים. לוחות אלו זכו לקבל את ההסמכה של FSC Mix מכיוון שהם עשויים משילוב של עץ ותאית מיערות אשר מנוהלים ומבוקרים באחריות. הם גם מתהדרים בפליטת פורמלדהיד נמוכה מספיק כדי לעמוד בתקנות היפניות המחמירות ביותר. תקנות אלו נועדו כדי לסווג לוחות מבוססי עץ בארבע דרגות של פליטת מזהמים, מ-F* עד F****. מאז 2008 חברת Doimo Cucine נמצאת ברמה הגבוהה ביותר הקיימת במסגרת תקן זה, F****.


עולם נקי יותר עם DOIMO CUCINE

מחקרים שנערכו על ידי מעבדות מחקר מובילות – WKI, DTI ו-CATAS באירופה ו-CPA ו-PSI בארצות הברית – מראים שפליטת הפורמלדהיד של לוחות העץ אשר בהם נעשה שימוש בחברת Doimo Cucine נמוכה ב-70% מהמקובל באירופה ובכ-40% פחות מהתקן האמריקאי CARB TSCA המחמיר ממילא. פחות פליטות של מזהמים פירושן רמה גבוהה יותר של בטיחות עבור הלקוחות שלנו.

עולם נקי יותר עם DOIMO CUCINE
אריזה פשוטה במיוחד

אריזה שפשוט נעלמת

מכיוון שהאריזה המשמשת את Doimo Cucine עשויה מחומרים ממוחזרים המותאמים בצורה אופטימאלית למשלוח מבחינת המשקל והנפח שלהם, סילוק הפסולת הינו פשוט ומהיר.

תעודות FSC ו-F****

תעודות FSC ו-F****

לוחות העץ שלDomino Cucine זכו לקבל תעודת הסמכה מטעם FSC Mix מכיוון שהם עשויים משילוב של עץ ותאית המגיע מיערות אשר מנוהלים ומבוקרים באחריות על ידי FSC; לוחות אלו זכו לקבל דירוג של 4 כוכבים מכיוון שהם פולטים כמות נמוכה ביותר של פורמלדהיד.

פאנלים אקולוגיים

פאנלים אקולוגיים

Doimo Cucine משתמשת בלוחות עץ אקולוגיים של IdroLEB העשויים מ-100% עץ פוסט-צרכני עם אישור FSC ועם פליטת פורמלדהיד אשר נחשבת לאחת הנמוכות בעולם עבור סוג זה של מוצר.

/ 5.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן