מטבחים

קטלוג מטבחים DacuCina

קטלוג מטבחי doimo cucine

יבואן בלעדי doimo cucine

דא קוצי’נה הינה יבואנית בלעדית של מטבחי Doimo Cucine – מטבחים איטלקיים מהמובילים בעולם. יצרן הריהוט השני בגודלו באיטליה.

קטלוג מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים הם מאסט בכל בית שמחשיב את עצמו סטייליסטי ומעוצב ומתאים במיוחד לאנשים שחשים כי הבית, כולל המטבח, משקף אותם ואת אורח החיים שלהם.

דא קוצ’ינה מציעה מטבחים בעיצוב מודרני העושים שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר ובחומרי גלם איכותיים, על-מנת ליצור אווירת פיוז’ן תוססת המשלבת בתוכה בחוכמה אלמנטים עיצוביים משלל סגנונות מקובלים.

קטלוג מטבחי עץ

לעץ מלא יש מספר תכונות בלעדיות, ההופכות אותו לחומר הגלם האידיאלי ליצירת מטבחים מעץ או מטבחים בשילוב עץ. ראשית, הוא איכותי ועמיד, מה שהופך את המטבח לשמיש לאורך זמן ואפילו שנים רבות, ללא בלאי משמעותי הדורש החלפת הריהוט, הארונות וכדומה. שנית, מטבח מעץ מעניק לבית מראה כפרי וייחודי, השם דגש על משפחתיות וחום ומחזיר לו את התחושה השורשית והנעימה שמתלווה למלאכת הבישול.

קטלוג מטבחים קלאסיים

מטבחים קלאסיים שמים דגש על איכות מוצר גבוה ביותר. במטבח קלאסי יש דגש על עץ מלא שמשדר חמימות. כאשר נכנסים למטבח קלאסי מרגישים שאתם בבית ויכולים ממש להריח את פאי התפוחים שהדודה אפתה ממש לפני שנכנסתם למטבח. מטבח קלאסי הוא לא טרנד שמשתנה אלא נשאר למשך שנים ובכל פעם מפתיע מחדש.

קטלוג מטבחים כפריים

בעשור האחרון כבשו מגוון רחב של מטבחים את הקהל הישראלי, ואם נכנסתם לדף זה, ייתכן וגם אתם מתעניינים בסוגי מטבחים קצת שונים מהמטבחים הסטנדרטים אותם כולנו מכירים. אחד מהבולטים בסגנונות החדשים הוא המטבח הכפרי, מטבח שאהוב מאוד על חובבי הבישול בישראל. מטבח כפרי אינו מגיע לבדו והאנשים אשר מתכננים מטבח כפרי לרוב אינם בוחרים בסגנון הכפרי רק באזור הבישולים, אחוז גדול מהבית יהיה בסגנון כפרי לרבות הסלון וחדרי השינה. מדובר על מראה, נעים, נוסטלגי המקנה חום ורוגע. מראה שמאפשר לברוח מהתפתחות התעשייה ומכונות המתכת.

/ 5.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן