מטבחי יוקרה

תוכן עניינים

מטבחי יוקרה הפכו בשנים האחרונות לחלומם של ישראלים רבים, כאשר לאור מקומו הרם במעלה של אוכל בחברה הישראלית כמו גם היותן של משפחות ישראליות ברוכות ילדים ביחס לעולם המערבי – חלק עצום מהישראלים רואים בהשקעה במטבח חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, כמו גם כי במידה ומתאפשר להם להביא את המטבח לרמות פאר ויוקרה חדשות, הם לא מהססים לעשות זאת.

מנגד, חשובה ההבחנה בין מטבחים יוקרתיים אמיתיים לבין כאלה שרק מתהדרים בכותרת ריקה מתוכן, כאשר מדובר במטבחים יקרים יחסית וכאלו שמומלצת השקעת מחשבה ניכרת ברכישתם מבעוד מועד, כפי שנרחיב במאמר הקרוב.

אז איך בוחרים חברה לרכישת מטבחי יוקרה?

בהתאם, לפני שתבחרו בחברה שתעצב לכם מטבח בעודה מנסה להגשים את חלומכם על מטבח יוקרה אמיתי, חשוב לבחון את אותה חברה שבעתיים ובהתאם את הפרויקטים שהיא ביצעה בעבר.

כלומר, נכון ומומלץ לבצע בדיקת עומק של אותה חברה כאשר מטרת הבדיקה היא לא רק לבחון את תיק העבודות המוצג על ידי החברה, אלא גם לראות את האופן בו היא מתנהלת ומה היא התרבות הארגונית שקיימת בה, כאשר מומלץ לתשאל לקוחות עבר כדי לקבל חוות דעת כנה ואובייקטיבית.

הצורך באותה בדיקה הוא כדי להבטיח ולחדד כי החברה עימה אתם עובדים נוהגת ובוחרת במצוינות כדרך קבע ולא שוכחת או מפחיתה מחשיבותכם ברגע שהבעתם הסכמה לקיום הפרויקט, כאשר בהחלט מומלץ לעבוד עם גורם יקר יותר אך שישיב לכם כגמולכם.

מטבחי יוקרה מבית דא קוצ'ינה

עיצוב מטבחי יוקרה

עיצוב מטבחים יוקרתיים היא נישה שנמצאת במגמת עלייה. עיצוב מטבחי יוקרה הפך לאופציה פופולרית יותר ויותר עבור מי שמחפש דרך לגרום למטבח שלו להתבלט מאחרים. מעצבי מטבחים מתמקדים כעת ביצירת מטבחים שהם לא רק פונקציונליים, אלא גם אסתטיים.

מבחינה אסתטית, העין האנושית מזהה צורות, דוגמאות וצבעים כייחודיים. זו הסיבה שמעצבי יוקרה מוסיפים כעת אלמנטים עיצוביים שגורמים למטבחים להיראות כמו יצירות אמנות.

מהו הקו המנחה של מטבחים יוקרתיים?

בנוסף לכך, כאשר אנו מדברים על מטבחי יוקרה כשלעצמם או המאפיינים המשותפים להם, לרוב עולה כי מטבחי יוקרה הם מטבחים אשר משלבים חומרי גלם איכותיים ושאינם מתפשרים על דבר. לדוגמה, שכיח במיוחד לראות במטבחי יוקרה עצים אירופאים מובחרים שלמים ויקרים, כמו גם גימורים והתאמות פרטיות שמראות ומעידות כי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום לקחו חלק בעיצוב המטבח, ושאינו יצא או הגיח לעולם מן הקו התעשייתי.

כמו כן, מטבחים יוקרתיים לעתים נוטים לקבל קו עיצובי הרבה יותר אסתטי ומסודר, כמו גם כזה שמחזיק בצבעים קרים יותר המשדרים רצינות מסוימת. מנגד, כיום קיימים גם מטבחי יוקרה רבים אשר לקחו קו אחר בעודם מכניסים לתוך המטבח המון אור וצבע לצד שמירה על רמה גבוה של מכשור וסדר במטבח עצמו.

מטבחים מרווחים ובעלי משקל גדול בבית

כאשר בוחנים את היבט המיקום והנפח של מטבחי יוקרה, אין ספק כי מדובר במטבחים אשר תופסים חלק נכבד מחלל הבית, כאשר יש בכך כדי להעיד רבות על בעליהם, ועל המקום שהם מייעדים לבישול או פעילות משפחתית משותפת.

כלומר, נדיר עד לא קיים מטבח יוקרה אשר תופס פינה צדדית בבית, כאשר לשפע ולמרחב הגדול יש תפקיד מרכזי בהפיכתו של מטבח למטבח יוקרה כשלעצמו, לכן אילו גם אתם מתכננים להקים מטבח יוקרה בביתכם, יכול מאוד להיות שהכנסתו תבוא על חשבון צמצום חללים אחרים במבנה.

מטבחי יוקרה מודרניים ומתקדמים

בנוסף לכך, שינוי שנכנס בפועל בעיקר בשנים האחרונות בנוגע למטבחי יוקרה נוגע למידת הטכנולוגיה המעורבת בהם, כזו שבעבר לא הייתה קיימת או הוטמעה בזהירות, וכזו שכיום מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהנוף.

כלומר, מטבחי יוקרה הם כאלו שמשלבים בתוכם מערכות שמאפשרות כיום הפעלה חכמה של כלל המטבח, החל מהרמה או הורדה של תריסים ווילונות מסביב למטבח, דרך הפעלה חכמה באמצעות מגע או דרך הטלפון של מגוון מכשירים וכן הלאה.

כמו כן, פרט להפעלה חכמה של המטבח עצמו, גם כלל המכשירים הקיימים בו – מהמקרר והמדיח ודרך עמדת הבישול ומגוון כלים אחרים, מוכרחים להיות בתו תקן מודרני וכזה שדרכו ניתן לנצל עד תום את החלל הפנימי של המטבח.

כלומר, שכיח מאוד לראות במטבחי יוקרה מכשירי חשמל אשר הינם הן מאוד פונקציונליים בהיבט האפשרויות שהם מקנים, והן כאלו שלרוב מוסתרים מאחורי ארונות מטבח דינמיים, כדי להעלימם כשאין בהם צורך ולאפשר שליפה מהירה שלהם כאשר ישנו.

מטבחי יוקרה איטלקיים

מטבחי יוקרה איטלקיים הם טרנד לוהט בעולם עיצוב הפנים. מטבחי יוקרה איטלקיים הם האפשרות הטובה ביותר למי שרוצה ליצור חלל מטבח נהדר. הם יכולים לגרום למטבח להיראות יותר אלגנטי וקלאסי.

מטבחי יוקרה איטלקיים קיימים כבר זמן מה והם שימשו במקומות רבים ושונים, כמו בתים, מסעדות, בתי מלון ואפילו ספינות שייט. לעתים קרובות הם מעוצבים עם משטחי שיש, מכשירי חשמל יוקרתיים ואריחים יפים.

מטבח יוקרתי עם עץ

לא יודעים מאיפה להתחיל? מטבחי יוקרה בוחרים עם עזרה מקצועית!

אף על פי כי לא מדובר במאפיין פיזי של מטבחי יוקרה, מאפיין שקשור קשר גורדי ברכישתם נוגע דווקא לאופן בו הם נרכשים מלכתחילה.

כלומר, חלק עצום ורוב מכריע מאלו שבוחרים לקנות מטבחי יוקרה מקפידים לבצע את הרכישה בליווי צמוד והדוק מטעם איש מקצוע מתחום עיצוב הפנים, זה שיידע לרתום את מרבית המאפיינים של הבית הקיים לטובת המטבח, ולהבטיח שהיוקרה תגולם ותעבור כחוט השני במטבח עצמו.

לכן, אילו גם אתם מתבלטים איזה מטבח יוקרה הוא הנכון ביותר עבורכם, מאוד יכול להיות ששיחת ייעוץ או ליווי ארוך יותר הם בדיוק מה שאתם צריכים כדי להבטיח שתקבלו את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם ועבור ביתכם.

סוגי מטבחים נוספים מבית דא קוצ'ינה

במידה ואתם עדיין מתלבטים האם מטבח יוקרה זה בדיוק מה שאתם צריכים, תנו לנו לעזור לכם!

אנחנו מצרפים לכם מספר קישורים לצפייה בסוגי מטבחים נוספים שאנו מתמחים בהם:

מטבחים איטלקיים

מטבחים קלאסיים

מטבחים מודרניים

מטבחי פרובנס

מטבח אנגלי

מטבח כפרי

מטבחים שחורים

מאמרים נוספים בנושאי מטבחים

מטבח שחור לבן

מטבח שחור לבן

תמיד חלמתם להפוך את המטבח שלכם ליוקרתי, אלגנטי, מרשים ופשוט מושלם? נדלקתם על קטלוג של מטבחים

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

/ 5.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן