איך בוחרים חברת מטבחים?

אומרים שהמטבח הוא הלב של הבית, אולי קצת כמו שאוכל הוא הדלק של החיים. אז כאשר קיימים כיום מגוון רחב כל כך של מטבחים, כיצד נבחר ועל מה נסתכל על מנת להתאים לביתנו את המטבח האופטימלי עבורו ועבורנו.

התאמה אישית

כפרי, קלאסי, מעוצב, מתכתי או מעץ, מפואר או צנוע, כאשר השוק מציע מגוון כל כך רחב של מטבחים, צריך תמיד לחשוב מה הכי יתאים לנו. אז לפני שתיגשו לחברות השונות, עשו לעצמכם רגע סדר. עליכם לקבל כמה החלטות חשובות.

איך בוחרים חברת מטבחים

עלות

כמה כסף אתם מתכננים להוציא על המטבח החדש? עולם המטבחים מתחלק לסוגה היותר יוקרתית ולסוגה הנגישה יותר כלכלית.

  • המטבחים היוקרתיים – נועדו לאלו המסוגלים לממן אותם וכשמם הם, יוקרתיים בכל מובן המילה. מטבחי יוקרה לרוב מעוצבים על ידי מעצבים נחשבים ובנויים מהחומרים היקרים והעמידים ביותר. על כן האיכות שלהם גבוהה, הם חדשניים ולרוב רחבים בעלי תקרות גבוהות. יש המייחסים למטבחים אלה אווירה מרוחקת ומנוקרת, אך בהחלט גדולה ומרשימה. לרוב עלותם לא תרד מ – 100,000 שקלים.
  • המטבחים הקטנים \ כלליים יותר – מדובר במטבחים מעוצבים גם הם, ומוכנים לרכישה. הסגנון של האלמנטים במטבחים אלו אחיד ומסוגנן אך לרוב לא על ידי מעצב בעל שם והחומרים המרכיבים אותו לרוב יהיו יקרים פחות המאפשרים עלות נגישה יותר, סביב ה – 30,000 שקלים.

ניסיון

חברות רבות מציעות שירות בניית מטבחים. ישנן חברות גדולות ומוכרות בעלות שם, הן למטבחי היוקרה והן למטבחים הקטנים. ולעיתים חברות קטנות ומוכרות פחות מסוגלות לספק את הסחורה בעלות לא בשמיים. בזמן בחירת החברה המחקר שלכם וההמלצות מאנשים אחרים קריטיות להליך הבחירה. כי כאמור – אין כמו ניסיון.

סגנון ועיצוב

כשמגיעים לעיצוב וסגנון, יש את אלו שידעו בדיוק מה רוצים ויחפשו חברה שמתמחה בעיצוב מטבחים. יש את האנשים שיחפשו מטבחים קלאסיים ויש את אלו שילכו על מה שנראה להם יפה בחנות ואז עלולים להתחרט על המטבח הסגלגל שבחרו כל חייהם. אם אתם כאלה, עשו חשיבה מראש על איך עיצוב המטבח יתאים לשאר הבית, אולי על קו מנחה

שירות

פעמים רבות מתעלמים מעניין שירות ההתקנה, כאשר לעיתים הוא ישפיע מהותית על המטבח הסופי שתקבלו. אורך זמן ההתקנה, איכותה, התקשורת הנעימה עם הצוות המתקין חשובה גם היא ובסופו של דבר תעיד על איכות המבטח המותקן. כאשר אתם מקבלים חוות דעת, שאלו על איכות ההתקנה והמתקינים.

אז איך בוחרים חברת מטבחים?

בעקבות החברות הרבות הקיימות, עלינו לעשות סדר ולהבין את הצורך שלנו במטבח, כל חברה תענה על צורך אחר בצורה מיטבית יותר. אופציה לבחירת חברת מטבחים מומלצת היא חברת Dacucina-Kitchens  הרצה היום בשוק עונה על צרכים רבים. יש לה מגוון סגנוני רחב, כך גם תווך המחירים. החברה ידועה בשירותה האדיב והיעיל וניסיונה הרב בעולם המטבחים.

מאמרים נוספים בנושאי מטבחים

מטבח דמוי בטון

מטבח דמוי בטון

מטבח דמוי בטון הוא מטבח שמורכב מחומרים המדמים את המרקם והטקסטורה של הבטון. כך למשל ארונות

מטבחים מפוארים

מטבחים מפוארים

אחד הדברים החשובים ביותר בשיפוץ או בנייה של בית זה כמובן המטבח. בניגוד לחלקים אחרים בבית,

תכנון מטבח בשנת 2022

תכנון מטבח בשנת 2022

תכנון מטבח הוא אחת המשימות החשובות והמאתגרות בתכנון בית וזאת בשל המאפיינים הייחודיים של חלל זה.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

/ 5.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן