מטבח בהתאמה אישית

דא קוצ'ינה הינה חברה המתמחה בעיצוב מטבחי יוקרה במגוון סגנונות עיצוב- החל מעיצוב כפרי, ועד עיצוב קלאסי ומודרני. בעיצוב מטבח בהתאמה אישית חשובה התקשורת והעבודה המשותפת בין האדריכלים והמעצבים לבין כמובן, הלקוחות.

בכל חנות של דא קוצ'ינה עומד צוות מקצועי מיומן בהפיכת הרצונות והצרכים שלכם למציאות. 

הידע הרחב של המעצבים שלנו, מאפשר להפוך את הרעיונות הטובים שלכם למטבח המושלם. כל מטבח מקבל את מלוא תשומת הלב עד אחרון הפרטים, בכדי להבטיח את המוצר המוגמר הטוב ביותר מבחינת איכות החומרים, העיצוב והגימור.

מטבח בהתאמה אישית – בדרך למטבח החלומות שלך

מטבח בהתאמה אישית הוא מטבח מעוצב המציב את צורכי המשפחה והבית במרכז. לכל בית, יש צרכים שונים מהמטבח שלו – מבחינת גודלו, עיצובו, חומרי הגלם ממנו הוא עשוי וכדומה. ברכישת מטבח בהתאמה אישית, תוכלו למעשה להתאים את כל צורכי המשפחה שלכם כך שתקבלו מטבח המשתלב בהרמוניה עם צורכי האחסון שלכם תוך התאמה לחלל הקיים, לסגנון ולשאר עיצוב הבית. 

מטבח בהתאמה אישית

כיצד מתבצע תהליך העיצוב?

אנו מאמינים בשותפות מלאה בתהליך העיצוב בין הלקוח לבין טובי המעצבים שלנו.

התהליך לרוב מתבצע ב-3 שלבים:

1הצעד הראשון למטבח בהתאמה אישית, הוא הבנת הרצונות והשאיפות של הלקוח. חשוב לדעת כיצד הלקוח רואה את המטבח בעיני רוחו, כך שיהיה ניתן לתת מענה ופתרונות מדויקים לשביעות רצונו.
2במקביל, יש להכיר את סגנון חייו של הלקוח – ישנה חשיבות רבה להתאמת עיצוב המטבח כך שייתן מענה הולם לאופי הבילוי במטבח ולאורח חייהם של תושבי הבית.
3לאחר מכן, חשוב למעצבים להכיר את השטח המיועד בו ימוקם המטבח המעוצב. בפגישה בבית הלקוח, ייבחנו מגבלות השטח, הסגנון הכללי של הבית ומכשירם עתידיים שיאבזרו את המטבח. בנוסף לכך, יבוצעו מדידות וידונו בבחירת הצבע, חומרי הגלם והרהיטים.

זה הזמן של המעצבים שלנו להתחיל לעבוד

לאחר הבנת רצונות הלקוח ותנאי שטח ההתקנה העתידית, המעצב יכין סקיצה ללקוח. רוב המעצבים יציגו אותה בהדמיה תלת ממדית המאפשרת לקבל במחשה למה שהלקוח יקבל במטבח המוגמר. הסקיצה הראשונית כמובן, יכולה לעבור מספר שינויים והתאמות עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. 

לאחר שיוסכם על העיצוב המושלם, יינתן לוח זמנים מוערך עד לגמר הכנת והתקנת המטבח.

עיצוב מטבח בהתאמה אישית – מה יש לקחת בחשבון?

עיצוב מטבח בהתאמה אישית הוא תהליך מיוחד וחשוב, ועם ההשקעה הכספית שלכם, יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון בכדי שתהיו מרוצים כמה שיותר מהתוצר הסופי. 

לוחות זמנים

עיצוב מטבחים יכול לקחת זמן רב ומאמץ כאשר בוחרים בחברה הלא נכונה. בחירת חברה מקצועית ונכונה תיתן לכם את התועלת הגבוהה ביותר ללא כאב ראש ומאמץ.

בחירת החברה הנכונה

אז איך תדעו מה החברה המתאימה ביותר עבורכם?

שאלו מכרים וחברים שרכשו שירות עיצוב מטבחים בהתאמה אישית, בררו מה הייתה שביעות רצונם, עמידה בלוחות הזמנים וההתנהלות הכללית של העבודה.

שאלות ותשובות

מחיר עיצוב מטבח בהתאמה אישית נע בין עשרות למאות אלפי שקלים, ותלוי בלא מעט פרמטרים כמו – גודל המטבח, הסגנון, איכות החומרים ורמת הגימור
עיצוב מטבח בהתאמה אישית מבטיח שהמטבח יענה על הצרכים הייחודיים של התא המשפחתי שלכם וישתלב מושלם בחלל ובסגנון העיצובי של שאר הבית
לדא קוצ’ינה ניסיון בעיצוב מטבחים ונרגות עילית מזה שלושה דורות, אנו שמים דגש על מתן שירות מעולה ומעמידים לרשותכם צוות מיומן שיעצב עבורכם מטבח לפי הזמנה ובהתאם לצרכיכם ולטעמכם האישי.
לשירותכם שני אולמות תצוגה – בבני ברק ובראשון לציון – בהם ניתן להתרשם ממגוון רחב של מטבחים ולהתייעץ עם צוות המעצבים ואנשי המקצוע שלנו אשר ילוו אתכם לאורך התהליך כולו.

/ 5.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן