יבוא מטבחים – איך עושים את זה נכון?

מטבח לא חייב להיות רק מקום שמבשלים בו אוכל. מטבח שמעוצב בצורה נכונה יכול להיות גם מקום שבו אנשים מבלים זמן רב בפעילות חברתית. בשנים האחרונות אנשים מחפשים יותר ויותר את הייחודיות והגוון האישי בעיצוב המטבח שלהם.

רבים מודעים לכך שעיצוב המטבח יכול להיות הרחבה של האישיות שלנו, ביטוי ליצירתיות שלנו, ואפילו השתקפות של מי שאנחנו כבני אדם. משום כך, חברות רבות בתחום של עיצוב הבית מייבאות מטבחים מעבר לים. יבוא מטבחים מארצות שונות מאפשר הרחבה והעשרה של הרפרטואר העיצובי הישראלי הקיים.

באופן זה ניתן להציע לכל לקוח את הסגנון העיצובי המתאים לו בצורה מדויקת יותר.

יבוא מטבחים

כיצד מתבצע יבוא מטבחים

יבוא מטבחים יכול להיות מאתגר עבור יבואנים.

כל יבואן של מטבחים צריך לתת את הדעת על מספר מרכיבים חשובים:

מרכיבים מעניינים וייחודייםצרכן המטבחים הישראלי מחפש לראות ייחודיות ויצירתיות במטבח שלו. משום כך יש לקחת בחשבון מרכיבים אלו בעת בחירת המטבח המיועד לייבוא.
עיצוב ברמה גבוההבנוסף לייחודיות וליצירתיות, המטבח המיובא צריך להיות גם מעוצב ברמה הגבוהה ביותר. משום כך על היבואן לבחור במותגים מוכרים ומובילים אשר במסגרתם עובדים מעצבים מעולים.
איכות גבוהה של חומריםחשובה ההקפדה גם על איכות גבוהה ככל הניתן של חומרי בניה עבור המטבח. על היבואן לוודא שנעשה שימוש בחומרים כאלו במטבח המיועד לייבוא.
קיימות ושמירה על הסביבהבנוסף לאיכות החומרים, לעיצוב ולייחודיות, חשובה הבחירה גם בחברה המייצרת את המטבחים שלה תוך הקפדה על שמירה על הסביבה במסגרת תהליך הייצור.

כיצד מתבצע תהליך יבוא מטבחים

תהליך היבוא של מטבחים יכול להתבצע במספר דרכים.

  1. הדרך הראשונה היא שהיצרן שולח דוגמאות של המטבח לקונה, ואז הקונה מזמין אותן ישירות.
  2. הדרך השנייה היא שהקונה מבקר במפעל ומזמין משם. הדרך השלישית היא שהקונה מבקר באולם תצוגה ומזמין משם.
  3. הדרך השלישית של יבוא מטבחים, הנעשית באמצעות אולמות תצוגה, נמצאת במגמת עלייה בשנים האחרונות. ניתן לייחס זאת לביקוש מוגבר למטבחים בהתאמה אישית.

נראה שכיום יותר ויותר לקוחות מעוניינים לרכוש מטבחים מעוצבים בצורה ייחודית אשר משקפת את הסגנון האישי שלהם. משום כך קיימת מגמה של יבוא מטבחים מעוצבים מחו"ל אשר ניתן למצוא בהם מאפיינים ייחודיים של תרבויות שונות וסגנונות עיצוביים מגוונים.

היבטים טכניים של ייבוא מטבחים

כשהמטבח יוצא מהמפעל הוא נארז באריזות קרטון. על גבי כל אחת מאריזות אלו מודבקת מדבקה הכוללת מספר סידורי ותמונה. לכל מטבח ארוז מצורפות גם הוראות טכניות להרכבה. הקרטונים הללו מצופים בחלקם הפנימי בספוג ומצוידים בכריות מתנפחות על מנת למנוע כל נזק אפשרי במהלך ההובלה.

לאחר ההובלה, המטבח מגיע אל המכס. בשלב זה נבדק שהמטבח אכן עומד בכל התקנים הנדרשים על מנת להיכנס למדינה בבטחה. לאחר מכן המטבח מגיע אל יעדו ומורכב בחדר התצוגה של חברת הייבוא.

היכן מומלץ לרכוש מטבחים מיובאים

ניתן לרכוש מטבחים מיובאים באיכויות שונות ממקומות שונים. כיום, אנשים רבים בוחרים גם לייבא עצמאית מטבחים מסין שאיכותם פעמים רבות מוטלת בספק. יש לזכור שהמטבח עתיד לשרת את כל בני הבית לאורך שנים ארוכות. משום כך, מומלץ לבחור בחברה אמינה, וותיקה ששמה הולך לפניה בתחום של יבוא מטבחים.

חברת דא קוצ'ינה עוסקת בתחום של יבוא מטבחים לאורך שנים. חברתנו הינה היבואנית הבלעדית של מותג המטבחים האיטלקי Domino Cucine. מותג זה משתייך לקבוצת הריהוט השנייה בגודלה באיטליה.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שני אולמות תצוגה בבני ברק ובראשון לציון. הנכם מוזמנים לבקר באולמות התצוגה ולבחור את המטבח החדש שלכם אצלנו.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות הנכם מוזמנים למלא את הטופס בתחתית הדף ונשמח לעמוד לרשותכם.

מאמרים נוספים בנושאי מטבחים

מטבח קלאסי לבן

מטבח קלאסי לבן

המטבח הלבן הוא אכן קלאסיקה והוא תמיד מהווה בחירה מועדפת על מעצבי פנים בזכות האלגנטיות, הפשטות

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

/ 5.

צור קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן